[vc_row gap="0" columns_placement="middle" full_width="stretch_row" el_class="pt-50"][vc_column][vc_column_text]Sitemiz kazancını siz müşterileri ile paylaşıyor. Sitemize ÜCRETSİZ üye olarak hemen kazanmaya başlayın. sizin için özel oluşturulan linkinizi her türlü dijital ortamda paylaşım yaparak komisyon kazanın... Kazandığınız komisyonları ister sitemizde kullanın isterseniz kendinize ait yönetim panelinizden nakit olarak talep edin...NOT: Paylaştığınız satış ortaklığı linkinize tıklayıp alış veriş gerçekleştiren her kişi ömür boyu sizin müşteriniz olur, sonraki tüm alış verişinden komisyon kazanırsınız.Siz de satış ortaklığı ailesine katılın, elektornik sigara keyfinizi kazançla buluşturun...


SORU : Satış ortağınız olmam için kendime ait bir işletmem olmalı mı ?
CEVAP : Hayır. Satış ortağı olmanız için sadece sosyal medya hesaplarından en az birine sahip olmanız yeterli.SORU : Satış ortağı olabilmem için bir web sitem olması gerekiyor mu ?
CEVAP : Hayır. Satışlar bize ait web sitesi üzerinden gerçekleşmektedir.SORU : Satılan ürünler ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstleniyor muyum ?
CEVAP : Kesinlikle hayır. Satılan mallar ile ilgili tüm sorumluluk, yıllardır olduğu gibi tamamen bize aittir. Hiçbir müşteriyle bağlantınız veya diyaloğunuz olması söz konusu bile değildir.SORU : Satış ortağı olduktan sonra nasıl para kazanacağım ?
CEVAP : Satış ortağımız olduktan sonra yapmanız gerek tek şey, size sisteme kayıt olduğunuzda size özel olarak vereceğimiz linki sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak. Bizim paylaştığımız görselleri günlük olarak takip edebilir, bu görselleri kendi sosyal medya hesaplarınızda size ait link ile birlikte paylaşmanız yeterli. Sizin linkiniz tıklayarak sitemizi ziyaret eden ve alışveriş yapan kişilerden %5 ile %10 arasında değişen oranlarda prim kazanacaksınızSORU : Benim gönderdiğim müşterinin alışveriş yaptığını nereden bileceğim ?
CEVAP : Güzel soru. Sisteme kaydınızı yaptığımızda size ait bir kullanıcı adınız ve şifreniz oluşuyor. Bu kullanıcı adı ve şifresi ile, sitemize giriş yaptığınızda yönetim panelinizden anlık olarak sizin tarafınızdan gönderilen kaç kişi olduğunu kaçının alış veriş yaptığını ve bu işlemlerden ne kadar prim kazandığınızı görebileceksiniz.SORU : Biriken primlerimi nasıl alacağım ?
CEVAP : Yönetim panelinizde biriken primlerinizi takip edebileceğiniz bir yer var. Orada toplanan prim tutarı belli seviyeye ulaştığında “ TALEP ET “ BUTONU aktif olur. Bu butona tıklayarak biriken priminizin hesabınıza nakit olarak yatmasını sağlayabilirsiniz.SORU : Satış ortağı olmak için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?
CEVAP : Satış ortaklığı programı katılımı tamamen ücretsiz olup, 18 yaşından büyük T.C. vatandaşı olan tüm bay ve bayanların katılımına açıktır.SORU : Sistemden istediğim zaman çıkış yapabilir miyim? Herhangi bir yaptırımı var mı?
CEVAP : Satış ortaklığı tek taraflı olarak dilediğiniz zaman ayrılabileceğiniz bir sistemdir. Herhangi bir yaptırımı yoktur.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı