Geekvape U Pod Kartuş: 2ml likit kapasitesi, doldurması kolay üstten dolum sistemi, optimize edilmiş coil yapısına sahiptir.
(1)
Geekvape Wenax K1 4'lü kartuş, kullanımı kolay, yüksek performanslı ve dayanıklı bir üründür.
(6)
GeekVape P Coil, yüksek performanslı coillerle donatılmış, mükemmel lezzet ve buhar üretimi sunan bir üründür.
(1)
GeekVape Aegis Boost Coili, dayanıklı ve su geçirmez tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek performans ve lezzet sunan bir ürün.
(1)
Geekvape B60 Pod Kartuş 5ml, yüksek kapasiteli tankıyla uzun süreli kullanım sağlar. Kompakt tasarımıyla kolay taşınabilirlik sunar.
(1)
GeekVape Aegis G-Coil, dayanıklı ve yüksek performanslı bir üründür. Sızdırmazlık sistemi ve lezzetli buhar üretimi sunar.
Geekvape Aegis Boost Pro B100 Kartuş 4,5ml, dayanıklı tasarımı ve geniş likit kapasitesi ile mükemmel bir pod mod deneyimi sunuyor.
(6)
Geekvape Aegis Nano kartuşu, dayanıklı ve su geçirmez tasarımıyla dikkat çekiyor. Kompakt boyutuyla her yerde kullanım kolaylığı sağlıyor.
(1)
Aegis Boost Plus kartuş, yüksek performanslı coillerle donatılmış, geniş likit kapasitesi ve kullanımı kolay dolum sistemiyle öne çıkıyor.
(1)
Geekvape Aegis Boost Pro Kartuş 6ML, dayanıklı ve su geçirmez tasarımıyla yüksek performans sunan bir kartuştur.
(1)
GeekVape Aegis Kartuş, dayanıklı ve su geçirmez tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek performans ve kullanım kolaylığı sunuyor.
(1)
GeekVape Aegis Boost Kartuş, iki kartuş ve coilsiz tasarımıyla kullanıcılarına yüksek performans ve kolaylık sunuyor.
(1)
Aegis Boost Plus Pro, RDTA ve RBA pod kartuş özellikleriyle dikkat çekiyor. Kompakt tasarımıyla kullanımı kolay ve keyifli bir deneyim sunuyor.
(1)
GeekVape Aegis Boost Kartuş, tek kartuşta iki coil ile yüksek performans sunuyor. Dayanıklı ve kullanışlı bir seçenek!
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı